Lázár János Facebook posztjában a debreceni ivóvíz hálózat felújításáról írt, de közben odaszúrt Mészáros Lőrincnek is.
Na akkor öntsünk tiszta (debreceni) vizet a pohárba!
A kormány támogatja és megvalósítja Debrecen ivóvízhálózatának fejlesztését úgy, hogy mellette megálljt parancsol a nyerészkedő, állami beruházásokon meggazdagodni akaró vállalkozóknak. A fejlesztés korábbi közbeszerzése eredménytelen lett, mert a nagyétkű, az árakat csak felfelé hajtó kivitelezők az indokoltnál jóval magasabb áron vállalták volna a munkát. Márpedig az ivóvíz létszükséglet, nem engedjük hogy bárki ezzel keresse meg az extra profitját! Új közbeszerzést írunk ki, hogy reális áron fejlesszük és újítsuk meg Debrecen ivóvízhálózatát. Ez a helyiek és Magyarország érdeke! A kormány támogatásával így Debrecen Európa harminc legnagyobb gazdasági központja közé léphet és az ország társfővárosa lesz!
Az Átlátszó írta meg a napokban, hogy a kormány maximum bruttó harminchatmilliárd forintot szánt a város vízfejlesztésére, de a legolcsóbb ajánlat is meghaladja a bruttó negyvenhétmilliárdot – amit nem más, mint a felcsúti milliárdos cége, a Mészáros és Mészáros Kft. tett.
- Irán–Kuvait repülőtér-krízis és az amerikai válasz
- Princz Gábor és a Postabank-ügy
- A Google láthatatlan valutája: Miért nem működik a SEO minőségi linképítés nélkül?
- Kegyeleti téma – Miért legyen mindenre kiterjedő biztosításod, ha külföld az úti cél
- Ukrán dróncsapás érte a taganrogi repülőteret: Két ritka Tu-142-es gép és egy Iszkander semmisült meg



















