A konnektorokat, de még az ajtófélfát is magával vitte a fideszes képviselő Józsefvárosban.
Kecskeméti úr nagy nehezen kiköltözött az általa bitorolt lakásból, nézzék meg milyen állapotban hagyta ott.
Elvtársai is reagáltak a történetre
A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. és Kecskeméti László jogvitájában a Józsefvárosi Fidesz semmilyen formában nem részes fél. Bár Kecskeméti László magánügyének részleteit nem ismerjük, bízunk benne és elvárjuk minden szereplőtől, hogy minden a jogszabályoknak megfelelően történjen.
Józsefvárosi Fidesz
- Latorcai szerint az uralkodás és a megszorítások világa jött el
- Mit főzzek ma? – A tökéletes szaftos tarja, avagy: Mitől lesz omlós a hús sütés közben?
- WASHINGTON–TEHERÁN: Aláírták az amerikai–iráni békemegállapodást, újra megnyílik a Hormuzi-szoros
- Magyar Péter: egyetértettünk, hogy fontos újraindítani a V4 koordinációt
- Nem lesz gyorsított eljárás



















