Teljesen bizonyos voltam abban, hogy Magyar Péter nem elégszik meg azzal, hogy egy kicsit odaszól. Havas ” Kormányszáj” Bertalan beszólása után érezhető volt, hogy a volt NER-tag – mert én úgy gondolom az volt – tovább viszi a bőrt és elkezd beszélni. Úgy tűnik megtette:
- Előzetes: Bödőcs: Mondjuk-mutatjuk
- Latorcai szerint az uralkodás és a megszorítások világa jött el
- Mit főzzek ma? – A tökéletes szaftos tarja, avagy: Mitől lesz omlós a hús sütés közben?
- WASHINGTON–TEHERÁN: Aláírták az amerikai–iráni békemegállapodást, újra megnyílik a Hormuzi-szoros
- Magyar Péter: egyetértettünk, hogy fontos újraindítani a V4 koordinációt

















