Pénteken lemondott bírói tisztségéről Laczó Adrienn, a Fővárosi Törvényszék Büntető Kollégiumának tanácselnöke és a Res Iudicata egyesület elnökségi tagja.
A Hvg.hu-nak úgy fogalmazott, gyerekkora óta bírónak készült, 24 éve ítélkezik, de a mai szervezet már nyomokban sem emlékeztet arra, ahol kezdett.
„Az én értékrendemmel a szervezeten belüli történések régóta nem férnek össze. Lelkiismereti válságba kerültem, ami már a mentális egészségemet veszélyezteti. Remélem, lesz még alkalmam látni, amikor az igazságszolgáltatás visszanyeri függetlenségét, szakmai színvonalát és minőségét”
– nyilatkozta a lapnak
- Teljesen leállt a baleseti sebészet a Szent János Kórházban
- Forró Tamásra emlékezve – A láthatatlan tévés legendája
- 11,5 milliárdos beruházás Gödöllőn: A XiMo megkezdi innovatív metatézis katalizátorokat gyártó üzemének építését
- AM: ingyenes vízdíjjal, a víz visszatartásával és az öntözés modernizációjával segítik a gazdákat az aszállyal szemben
- Helmut a Pride-on – Virsli, harcosok és a mesterterv