Nem csak Bochkor Gábor betegeskedik az utóbbi napokban, Noszály Sándor körül sincs minden rendben. A kiváló teniszező bipoláris depresszióban szenved.
A volt teniszező aki volt már Nagy Ő, bokszolt – nem is rosszul – a legutóbbi Sztárboxban, igen furcsán viselkedett az utóbbi időkben. Amerikában a rendőrök szedték össze, a közösségi oldalán értelmetlenül és zavarosan kommunikált, majd az Instáját törölte is, most testvére Andrea közölte egy nyilatkozatban, hogy Sándor újra kezelés alatt áll a betegségével a gyógyszereit is újra szedi, de a gondoltnál tovább fog tartani a felépülése.
Sokan mondhatnák és mondják is, hogy a sportok között komoly különbség van. Egy teniszező nem alkalmas arra, hogy ringbe álljon és ne baráti pofonokat kapjon ellenfelétől. Nem lehet tudni, hogy a sok ütés mennyire tette súlyosabbá a betegségét és egyáltalán ki engedte, hogy odáig eljusson, hogy ringbe szálljon.
Ettől függetlenül drukkolunk a mielőbbi felépüléséért.
A Blikk szerint
‘Noszályt jelenleg egy Pest megyei intézményben kezelik, ahol egy kiváló szakértőkből álló csapat vette szárnyai alá, így kétségkívül minden adott a gyógyulásához.’
- Vélemény – nyugat-afrikai Benin. Suha György rovata
- Amerikai fegyveresek rohanták le a venezuelai szupertankert – Donald Trump tovább emelte a tétet
- Brüsszel, migrációs paktum, energiapiac – Gulyás Gergely kormányinfós bejelentései röviden
- Horgászok pácban
- Krasznahorkai-évet indít az ELTE egykori hallgatója tiszteletére

















