A Pesti alsó rakpart ezen a hétvégén is megnyílik a mozogni és kikapcsolódni vágyók előtt. A gyalog, kerékpárral vagy rollerrel közlekedők rövidebb útvonalon, a Margit híd és az Erzsébet híd közelében lévő Irányi utcai lehajtó között használhatják autómentes környezetben a rakpartszakaszt.
Folytatódik a népszerű hagyomány: az április 1–2-i hétvégén a pihenni, mozogni vagy edzeni vágyók újra birtokukba vehetik teljes szélességében a Pesti alsó rakpartot a Margit híd és az Erzsébet híd közelében lévő Irányi utcai lehajtó között – közölte portáliunkkal a BKK.
Fotó: APEV Média
- Irán–Kuvait repülőtér-krízis és az amerikai válasz
- Princz Gábor és a Postabank-ügy
- A Google láthatatlan valutája: Miért nem működik a SEO minőségi linképítés nélkül?
- Kegyeleti téma – Miért legyen mindenre kiterjedő biztosításod, ha külföld az úti cél
- Ukrán dróncsapás érte a taganrogi repülőteret: Két ritka Tu-142-es gép és egy Iszkander semmisült meg



















