Jégpálya nyílik pénteken a Budavári Palotanegyedben Savoyai Jégterasz néven – közölték a szervezők az MTI-vel csütörtökön.
A tájékoztatásban idézik Kőrösi Gábort, a Várkapitányság kommunikációs és marketing igazgatóját, aki elmondta, hogy sokat dolgoznak azon, hogy a Budavári Palotanegyedben újjászületett tereket megtöltsék élettel és programokkal.
„Sokféle kulturális esemény és kikapcsolódási lehetőség volt már itt a Budavári Palotanegyedben, de korcsolyapálya még sosem. Ezért, amikor a szervezők megkerestek bennünket az ötlettel, örömmel támogattuk”
– tette hozzá.
Az üzemeltetők szerint a Savoyai Jégterasz a főváros legszebb panorámájával büszkélkedő korcsolyapályája lesz. A Savoyai Teraszon nyíló jégpályán a kezdeti időszakban déltől este tíz óráig várják a korcsolyázókat – közölték.
- Újabb fájdalmas veszteség érte Székesfehérvár kulturális életét: elhunyt Jászai György, a Vörösmarty Színház elhivatott színpadmestere
- Elhunyt Bonnie Tyler – Családi közleményben tudatták a rocklegenda halálhírét
- Nem kapott támogatást a Mi Hazánk közmédia-jelöltje: Horváth P. András lett az átmeneti vezető
- Nem jött össze: érdektelenségbe fulladt az MTVA elé szervezett tiltakozás
- Közel százezer kiló veszélyes hulladékot rejtettek el Gyömrőn

















