Nem veszünk részt a fővárosi cégvezetők álságos és hazug “pályáztatásában” – írta a Budapesti Fidesz közösségi oldalán.
Karácsonyék és a Tisza-frakció limonádézgatások, titkos paktumok, zárt ülések és háttéralkuk mentén akarják megtartani Gyurcsány embereit és újabb pénzcsapokra ültetni a Tisza párt saját jelöltjeit – mindezt anonim és átláthatatlan pályázatok mentén.
Mi azt javasoljuk, hogy a Közgyűlés következő ülésén hívjunk vissza minden cégvezetőt és új, teljesen átlátható és nyilvános pályáztatás keretében dőljön el, kik vezetik a jövőben a főváros cégeit.
Kormányváltás – Politikai hírek Az APEV Média MR3.hu tagja
- Nem elég egy, kettő kellby szerkeszto on 2026.07.22. at 11:21
Tuza Györgyöt és dr. Végh Attilát választotta alpolgármesterré a képviselő-testület csütörtöki rendkívüli ülésén. A képviselők a személyi döntések mellett átalakították a bizottsági struktúrát, valamint az önkormányzati bérlakások szabályainak szigorításáról is határoztak. Két új alpolgármester megválasztásáról, a bizottsági rendszer átalakításáról, valamint több személyi kérdésről is döntött a gyöngyösi képviselő-testület. A polgármester javaslatára a képviselők titkos szavazással The post Nem elég egy, kettő kell appeared first on Kormányváltás – Politikai hírek .
- Itt mindenkinek ilyen rövid a memóriája?by Juszt László on 2026.07.14. at 10:46
Meglepetéssel olvasom a különböző fidesz oldali megszólalókat, akik alkotmányos puccsról értekeznek a 17. Alaptörvény módosítás kapcsán. Itt mindenkinek ilyen rövid a memóriája? Hogyan született ez “gránitszilárdságú Alaptörvény”? A 2010-es országgyűlési választások után a kormányzó pártszövetség kétharmados parlamenti többséget szerzett, ami lehetővé tette számára egy új alkotmány elfogadását. És éltek is a lehetőséggel – ugyanúgy, ahogyan The post Itt mindenkinek ilyen rövid a memóriája? appeared first on Kormányváltás – Politikai hírek .
- Toroczkai úgy érzi van rá igényby Arold Péter on 2026.07.06. at 20:25
Na, akkor ezt beszéljük meg. Évek óta hallgattuk az ellenzéktől, hogy a Mi Hazánk valójában a Fidesz szatellitpártja. A kormánypárti oldal ezt rendre visszautasította, a Mi Hazánk pedig szintén tagadta, hogy bárkinek a „B terve” lenne. Most viszont maga Toroczkai László mondja ki, hogy társadalmi igényt érez a Mi Hazánk és a Fidesz szorosabb együttműködésére. The post Toroczkai úgy érzi van rá igény appeared first on Kormányváltás – Politikai hírek .
- Helmut jegyzete: A Sándor-palota ragasztószékeby szerkeszto on 2026.07.06. at 17:30
Van egy bútor Magyarországon, amelyről egyelőre senki sem tudja, milyen ragasztóval kezelik. Ez az államfői szék. Normális ember azt hinné, hogy ha valaki hónapok óta magyarázkodik, a közélet egyik visszatérő vitatémája lett, és minden megszólalása újabb kérdéseket szül, akkor egyszer csak felteszi magának a kérdést: – Biztos én vagyok a megfelelő ember erre a feladatra? The post Helmut jegyzete: A Sándor-palota ragasztószéke appeared first on Kormányváltás – Politikai hírek .
- A Mi Hazánk felszólítja a Magyar Bírósági Végrehajtói Kart, hogy azonnal hagyjon fel a jogtalan kilakoltatások kitűzésével!by szerkeszto on 2026.07.06. at 16:26
Hiába rendelkezik egyértelműen a törvény, egyes végrehajtók továbbra is megpróbálják megfélemlíteni a devizacsalás áldozatait. A Mi Hazánk Mozgalomhoz az utóbbi időben több olyan megkeresés is érkezett, amelyben egykori devizaadósok értetlenül jelezték, hogy kilakoltatásról szóló értesítést kaptak. A végrehajtók által kiküldött levelekből egyértelműen látszik, hogy karhatalom igénybevételével kívánják végrehajtani a kilakoltatást. A levelek tartalmazzák a kitűzött The post A Mi Hazánk felszólítja a Magyar Bírósági Végrehajtói Kart, hogy azonnal hagyjon fel a jogtalan kilakoltatások kitűzésével! appeared first on Kormányváltás – Politikai hírek .























