Orbán Viktor nem vesz részt Donald Trump amerikai elnök január 20-i beiktatásán. A Telex kérdésére a miniszterelnök sajtófőnöke, Havasi Bertalan azt válaszolta, hogy Orbán január 20-án a magyar EU-elnökség eredményeit értékelő konferencián tart előadást, Budapesten.
Hát, nem tudom mi a fontosabb a jelenlegi kormánypolitikában. Az, hogy EU-s eredményeket értékeljen, vagy ott legyen a cimborája beiktatásán.
- Irán–Kuvait repülőtér-krízis és az amerikai válasz
- Princz Gábor és a Postabank-ügy
- A Google láthatatlan valutája: Miért nem működik a SEO minőségi linképítés nélkül?
- Kegyeleti téma – Miért legyen mindenre kiterjedő biztosításod, ha külföld az úti cél
- Ukrán dróncsapás érte a taganrogi repülőteret: Két ritka Tu-142-es gép és egy Iszkander semmisült meg



















