Finnország úgy döntött, lezárja határait a szomszédos Oroszországgal, miután az elmúlt hetekben jelentősen megnőtt az illegális határátlépők száma.
A bevándorlók furcsa módon mind a Közel-Keletről és Afrikából érkeztek – biciklin és meglehetősen hiányos öltözetben. Helsinki azzal vádolja Moszkvát, hogy ők csempészik az embereket a határra, hogy így gyakoroljanak nyomást a már NATO-tag Finnországra. A Deutsche Welle riportja.
- Latorcai szerint az uralkodás és a megszorítások világa jött el
- Mit főzzek ma? – A tökéletes szaftos tarja, avagy: Mitől lesz omlós a hús sütés közben?
- WASHINGTON–TEHERÁN: Aláírták az amerikai–iráni békemegállapodást, újra megnyílik a Hormuzi-szoros
- Magyar Péter: egyetértettünk, hogy fontos újraindítani a V4 koordinációt
- Nem lesz gyorsított eljárás

















